Sanktuarium Maryjne w Jaśliskach

Zapraszamy na stronę poświęconą parafii, która szczyci się niezwykłym skarbem - Cudownym Obrazem Matki Bożej. Widać tu ślady matczynej troski, gdy stąpamy po ścieżkach historii i teraźniejszości. Świadczą o tym również rozsiane po okolicach pięknego ustronia kapliczki ku czci Maryi. Sam obraz jaśliskiego sanktuarium jest sygnowany i datowany. Z podpisu umieszczonego u dołu obrazu wynikałoby, że jest on dziełem malarskim pędzla Piotra Rafaela Burnathowicza, malarza z Brzozowa, powstałym w 1634 roku. Jednak z

OVERVIEW

The site jasliskaparafia.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have parsed zero pages within the web page jasliskaparafia.pl and found one website linking to jasliskaparafia.pl.

JASLISKAPARAFIA.PL TRAFFIC

The site jasliskaparafia.pl is seeing alternating amounts of traffic all over the year.
Traffic for jasliskaparafia.pl

Traffic ranking (by month) for jasliskaparafia.pl

Traffic ranking by day of the week for jasliskaparafia.pl

LINKS TO JASLISKAPARAFIA.PL

KATOLICKA BIBLIOTEKA MARYJNA - DRAGANY ; IZBA TRADYCJI I KULTURY LUDOWEJ

KATOLICKA BIBLIOTEKA MARYJNA - DRAGANY ; IZBA TRADYCJI I KULTURY LUDOWEJ. Środa, 5 sierpnia 2015. Sobota, 4 kwietnia 2015. PARAFIA WYSOKIE - CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ! Życzenia dla wszystkich naszych przyjaciół i czytelników bloga.

WHAT DOES JASLISKAPARAFIA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of jasliskaparafia.pl Mobile Screenshot of jasliskaparafia.pl Tablet Screenshot of jasliskaparafia.pl

JASLISKAPARAFIA.PL SERVER

We found that a single root page on jasliskaparafia.pl took zero milliseconds to stream. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
0 sec
0.0.0.0

Sanktuarium Maryjne w Jaśliskach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site has the following in the site, "Naszą witrynę przegląda teraz 6." The meta header had Jaśliska as the first keyword. This keyword was followed by Jaśliska parafia, parafia, and Sanktuarium which isn't as important as Jaśliska. The other words the site uses is Kościół. parafia is also included and might not be understood by web engines.

SEE MORE WEB PAGES

JAS Literary Publishing

To customize this sidebar, go add some. To customize this sidebar, go add some. To customize this sidebar, go add some.

JASLO-Polski Link - Regionalny Organizator Baz Internetowych ROBI

Rejestruj się nie zwlekaj . Wita Serdecznie i zachęca do korzystania z serwisów. Wysłanie poczty z kilkoma danymi trwa kilka minut a ROBI.

Jasło Jasło w Bblog.pl

Przedstawiam Państwu galerię malarstwa młodego artysty o pseudonimie Suriw. Portfolio oraz strona poświęcona działalności twórczej młodego utalentowanego podkarpackiego artysty Suriwa. Jego dzieła z gatunku surrealizmu zabierają nas w świat alternatywnych wyobrażeń otoczonych tajemnicą grozy i niepokoju. Dzieła Suriwa - abstrakcyjne, nietypowe z zakresu rozważań o formie, zdeterminują nas do kontemplacji wysublimowanej estetyki. Suriw - Malarstwo, obrazy.

BIP - Urząd Gminy Jasło

Ważne informacje, wykazy danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku. Ogłoszenia o naborze na stanowiska urzędnicze. Dyżur Przewodniczacego Rady Gminy Jasło. Ogłoszenia, Obwieszczenia, Zawiadomienia. Informacja o wyborze ławników sądowych. Protokoły z sesji Rady Gminy Jasło.